LIBER GATIMI PDF

Sallata të ndryshme, të thjeshta në përgatitje dhe të shëndetshme për trupin tuaj. Shfletoni koleksionin prej mbi recetave të ndryshme në sajtin tonë. Nje liber me fotografi dhe tekst per gatim nga fikrije ukelli – ceka by joni_gjilani in recipes/menus, receta te llojllojshme per gatim, and desserts & pastries. Receta për njerëzit që dua has 22 ratings and 1 review. Edma said: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese pe.

Author: Bajar Dounris
Country: Montenegro
Language: English (Spanish)
Genre: Travel
Published (Last): 20 July 2007
Pages: 13
PDF File Size: 3.77 Mb
ePub File Size: 18.19 Mb
ISBN: 355-6-64668-883-5
Downloads: 27850
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Meztirr

Goodreads helps you keep track of books you want to read. Want to Read saving….

Lexo + receta gatimi nga Kuzhina Tradicionale Shqiptare

Want to Read Currently Reading Read. Refresh and try again.

Open Preview See a Problem? Thanks for telling us about the problem. Return to Book Page.

HardcoverFirst Editionpages. To see what your friends thought of this book, please sign up.

Lists with This Book. This book is not yet featured on Listopia.

Gatiki 22, Edma rated it it was amazing Shelves: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese per disa nga recetat, por kur i provova me pelqyen shume. Shume prej tyre i gatuaj vazhdimisht, dhe ne disa te tjera kam shtuar disa perberes te tjere.

  791XV INSTALLATION MANUAL PDF

Oh no, there’s been an error

Te lumte Arbana, me te vertete ia ke dale me keto receta!!! Xxx rated it it was amazing Oct 01, Demir Osmani rated it it was amazing Nov 14, Blerina Zendeli rated it it was amazing Jul 20, Klevis Ndoja rated it it was amazing Aug 24, Blerta rated it it was amazing Jun 02, Bruna rated it it was amazing Dec 04, Ana Lila rated it it was amazing Nov 16, Klea rated it really liked it Feb 28, Dorina rated it it was amazing Nov 14, Fabjola rated it did not like it May 06, Nada Shika rated it it was amazing Jan 15, Delina rated it liked it Oct 06, Ira rated it liked it Nov 14, Rudina Dikolli rated it it was amazing Feb 11, Ermira rated it it was amazing May 16, Dasara Beqo rated it it was amazing Mar 11, Elda Keco rated it it was amazing Feb 26, Gersa rated it it was amazing Aug 05, Juliana rated it did not like it Sep 30, Endrit rated it it was amazing May 31, Lulu marked it as to-read Nov 14, Besarta Ala added it Nov 23, Elida marked it as to-read Mar 16, Nensi Seferi marked it as to-read Mar 16, Shqipe marked it as to-read Sep 07, Madalena marked it as to-read Oct 08, Rovena marked it as to-read Nov 17, Anxhela marked it as to-read Feb 28, Erida Behari marked it as to-read Mar 12, Eduart marked it as to-read Mar 29, Linda marked it as to-read May 06, Fabjola marked it as to-read May 06, Lydia marked it as to-read Oct 13, Edona marked it as to-read Nov 05, Mejvis Muzhaqi added it Dec 17, Nora marked it as to-read Jan 24, Emira marked it as to-read Dec 18, Hava marked it as to-read Jun 19, Armelinda marked it as to-read Jul 17, Jusra marked it as to-read Jul 18, Princess Isi added it Jul 31, Enola Ismailaj marked it as to-read Aug 24, Naime Sokolaj marked it as to-read Oct 14, Vasil Ruka added it Nov 08, Jashar Abazi marked it as to-read Nov 19, Fatlume Ruhani marked it as to-read Dec 03, Nita Grubi marked it as to-read Dec 08, Blerta Hashani marked it as to-read Jan 13, There are no discussion topics on this book yet.

  AUDIOENGINE A5 MANUAL PDF

No trivia or quizzes yet. Just a moment while we sign you in to your Goodreads account.

Back to top